Türkiye'nin Gücü DST POWER JENERATOR

Hakkımızda

Dst Power Jeneratör dizel jeneratör gruplarında, üretim, satış, servis, yedek parça konularında İstanbulda faaliyet göstermektedir. Jeneratör gruplarında kullandığımız iki ana madde olan dizel motor ve alternatörler tüm dünyada kabul görmüş kalite ve teknolojide ürünler olup, sektördeki en deneyimli üretim ve mühendis kadrosu ile İstanbul merkezli ana fabrikamızda 22 kva – 1100 kva arası dizel jeneratör imalatını %100 türk sermayesi ile yerli üretim olarak üretmekteyiz.

Dst Power Jeneratör olarak yerli piyasada birçok bayi ile satış ve servis ağı oluşturan firmamızın Yurtdışında da birçok ülkede temsilcilikleri DstPowerCenter olarak hizmet vermektedir.

Üretmiş olduğumuz tüm dizel jeneratör setlerinde kaliteden ödün vermeden oluşturmuş olduğumuz arge ekibi ile modern teknolojik tüm kaynaklar kullanılarak üretilen Dst Power Jeneratörler kurumsal firma anlayışımız gereği tüm yük ve ses testlerine tabi olarak son kullanıcı olan müşterimize sevk haline getirilmektedir.

Firmamız üretmiş olduğu tüm jeneratör gruplarına 2 yıl garanti vermektedir. Ana ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız tüm ürünlerinde ülkemizin 7 ayrı bölgesinde 7 / 24 servis hizmeti sunarak müşterilerinin her daim yanında yer almaktadır.