Hakkımızda

Dst Power Jeneratör kurulduğu 2010 yılından beri ana ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve geçen bu zamanda pazar payını devamlı geliştirmiştir.

Firmamızın imalatını yaptığı jeneratör gruplarında kullandığı dizel motor ve alternatörler tüm dünyada kabul görmüş kalite ve teknolojide olup, firmamız sektördeki en deneyimli üretim ve mühendis kadrosuyla İstanbul merkezli ana fabrikasında 15 kva – 3350 kva arası üretimini sürdürmektedir.

Firmamız yerli sermaye olup, yerli malı belgesine sahiptir ve “Made in Turkiye” logolu jeneratörlerini 45 ayrı ülkeye ihraç etmektedir.

Dst Power Jeneratör olarak Türkiye’de birçok bayii ve satış kanalı oluşturan firmamız, yurtdışında özellikle Afrika kıtasında, Doğu Avrupa, Rusya ve Yakın Doğu’da faaliyetlerini gösteren, oldukça talep gören, bilinen ve güvenilen bir jeneratör markasıdır.

Firmamız kendi bünyesinde ses izolasyon kabini, alternatör, kontrol ve transfer panolarını imal etmektedir. Kalite ve verimliliği esas alarak kendi fabrikamızda test ve aşamalardan sonra müşterimize sunulmaktadır.

ISO 9001 kalite güvence sistemi, EN ISO 14001, OHSAS 18001, CE sertifikası, TSE hizmet sertifikası ve yerli malı belgesine sahip olan firmamız her tür ve güçteki dizel jeneratör imalatını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Amacımız tüm dünyada bilinen bir jeneratör firması olarak hizmetlerine devam etmek olan firmamız müşteri memnuniyeti ve bilinilirliği ile Türkiye’nin dünyadaki markası olmayı hedeflemektedir.